Категории

 

  Школа Dj
    Дни рождения
  Вокала
  Организация корпоративов
  Организация выпускных
  Организация свадеб
  Корпоративный Новый год
  Новости

  Студия вокала
  Преподаватели
  Оборудование

  Подарочный сертификат

 

 

  Главная

  Контакты

 

  Новости

 

Программа на корпоративный новый год
Новогодняя корпоративная вечеринка - прекрасный способ сплотить коллектив, наладить дружеские контакты и просто собраться всем сотрудникам вместе. Организовать действительно запоминающийся праздник –

Организация и проведение корпоративов
Проведение даже небольшого корпоратива требует серьёзного и продуманного подхода, и для этих целей желательно приглашать профессионалов из event-агентств. Однако эту точку зрения разделяют не все руководители

Поздравление с днем рождения женщине
*** Вас с днем рождения поздравляем И счастья женского желаем. Здоровья, радости, успеха, Побольше юмора и смеха! Еще для счастья что Вам надо? Любви, тепла и шоколада. И Вашей женской красотой Пусть

Репетитор вокала
На сайте RepetitorMap.ru можно без проблем просмотреть варианты преподавателей, которые на протяжении долгого времени работают в этой сфере. Специалисты данного сайта не понаслышке знают о сложной работе

Организация свадеб под ключ
Все молодожены хотят, чтобы их свадьба была не просто хорошей, не просто красивой и не просто запоминающейся — нет, все хотят, чтобы их торжество было идеальным! Возможно ли это? Вряд ли, ведь, как известно,

Организация выпускных вечеров
1. Выбираем ресторан От него зависит атмосфера вечера, качество меню, удобство для гостей и выступлений, украшение зала. Лучше всего делать анализ подобных заведений и бронировать конкретную дату примерно

Организация вип свадеб
Современный рынок свадебных услуг значительно преуспел в своем развитии в последнее десятилетие. Сегодня у каждой пары есть возможность организовать свадьбу любого уровня: от простой до шикарной. Но не

Сведение вокала с минусом
Сведение рэп минуса с акапеллой нужно для положительного восприятия слушателем вашего творения. Бывает так: вроде и минус качественный, и вокал тоже, но вместе они звучат непрофессионально. Бывает, что

Поздравления с днем рождения в прозе
В этот замечательный день – твой день рождения – я искренне хочу тебя поздравить! Пожелаю я тебе самую малость – пусть все, что у тебя есть, приносит тебе радость, пусть все, чего у тебя нет, не является

Организация корпоративов на природе
Корпоратив на природе – это отличный способ сплотить коллектив и поднять командный дух сотрудников, что только положительным образом скажется на их работе. Именно поэтому руководители многих современных

Выпускники

 

  Аудио миксы

  Видео миксы

 

Вечеринки

 

  PromoGroup

  Афиша
  Фото с вечеринок

  Сотрудничество

  Вакансии

 

Конкурс диджеев ClubberClass
  Битва диджеев
  Участники
  Ф и налисты

 

Для диджеев

 

  Программы для диджеев

  Студия диджеинга

  Запись дисков

  Создание и PR миксов

  Запись джинглов

  Портфолио

  Продажа музыки

  Услуги дизайна и печати

  Статьи

 

Заказать диджея

 

  Букинг агенство

 

Корпоративы

 

  Организация корпоративов

  Организация свадеб

  Организация выпускных

  Корпоративный Новый год

  Дни рождения

  Аренда света и звука

  Фото и видео

 

Партнёры

 

  Наши друзья

  D ownload

 

Контакты

 

ClubberClass Production

Тел.
: 8 (926) 136-68-58

с 12:00 до 22:00

E-mail:
[email protected]

 

 

10 wskazówek fotografa: jak zrobić idealne selfie

Odnosi się wrażenie, że noworodek absorbuje tę pasję mlekiem matki, która z pewnością chce ją podtrzymać w pierwszych minutach po urodzeniu.

Jednym z powodów tej pasji jest prostota samej procedury. Wziąłem smartfon w ręce, obróciłem go na twarzy, nacisnąłem prawy przycisk - to wszystko. Możesz podziwiać ukochaną osobę. Aby jednak nie rozczarować się tym, co podziwiasz, musisz być teoretycznie trochę uziemiony.

10 prostych wskazówek dla tych, którzy chcą zobaczyć zdjęcia *

* Nyasha - słowo, które pochodzi od słowa „nya” (nyaa), które Japończycy naśladują miauczenie kota. Język rosyjski stał się synonimem przymiotników „miły”, „przyjemny”.

1. Jeśli martwisz się o jakość selfie, zdobądź smartfon z dobrym aparatem . Zwróć uwagę nie tylko na liczbę pikseli. Ważne jest również, aby aparat miał optykę, błysk, prędkość fotografowania, sposób działania autofokusa. Zaawansowane smartfony pozwalają nawet ustawić ekspozycję i balans bieli, co zmienia je w pełnoprawne kamery. Odpowiedni gadżet pomoże wybrać recenzje smartfonów i opinii ich właścicieli, które obfitują w sieci.

2. Główną rzeczą w fotografii jest światło . Przy dobrym oświetleniu prawie każdy aparat może uzyskać obraz o przyzwoitej jakości, obiekt będzie jaśniejszy, a reprodukcja kolorów lepsza. I odwrotnie, jeśli światło jest niskie, obraz może okazać się nudny. Lampa błyskowa pomoże tutaj, ale musisz jej używać prawidłowo: ustaw kamerę nie zbyt blisko obiektu, aby nie prześwietlić i nie za daleko, aby ramka nie była niedoświetlona.

Aby zrobić dobre zdjęcie, zwróć uwagę, po której stronie słońca. Stań tak, aby znajdował się naprzeciwko ciebie lub z boku, i poczekaj, aż słońce zasłoni chmury. Jeśli niebo jest bezchmurne, znajdź cień. Światło w tych przypadkach będzie rozproszone, a ty nie będziesz musiał mrużyć oczu. Twarz będzie miała obszerny wzór odcięcia.

Jeśli weźmiesz selfie w pomieszczeniu, stań z boku okna naprzeciwko.

3. Jeśli horyzont znajduje się w ramce, upewnij się, że przechodzi on na poziomie szyi lub klatki piersiowej. Ważne jest również, że nie był przytłoczony i nie podzielił kadru na pół.

4. Spróbuj znaleźć jakiś rodzaj kadrowania dla swojego portretu - okna, drzwi, łuku. Ta technika kompozycji doda głębi obrazowi.

5. Zastanów się nad swoim wizerunkiem. Stwórz modną fryzurę i makijaż, pracuj ze strojem. Przestrzeń dla fantazji jest ogromna. Lokalizacja na tle, którą chcesz sfotografować, działa na rzecz tworzenia obrazu. Może to być każde niezwykłe miejsce: wnętrze modnej restauracji, stary dwór, pałac, dach wysokiego budynku, horyzont zachodu słońca, piękny krajobraz naturalny i tak dalej.

6. Przytłaczający poziom narcyzmu, narcyzmu i głupoty, do którego wielu mężczyzn popełnia grzech, mogą powodować alergie u krytycznych mężczyzn i chęć parodii takich zdjęć. Przykłady w Internecie obfitują. Najlepszym sposobem uniknięcia śmieszności jest poczucie proporcji i autoironii w stosunku do twojego obrazu. Dodaj humor swojemu portretowi.

7. Podążanie za selfie jest modne. Koncepcja ta została wymyślona i wprowadzona do użytku przez chińską firmę Huawei, która promuje swój smartfon na rynku, umożliwiając wykonywanie takich zdjęć. Gurfi to zdjęcie grupowe, które odbywa się na tej samej zasadzie co selfies.

Jeśli masz inną markę smartfona, kup teleskopowy monopod, na którym możesz przymocować smartfon. Za pomocą tego drążka, jak gdyby wyciągając rękę, zwiększasz kąt strzału. W ten sposób powstanie duża firma. Kolejną zaletą monopod jest możliwość robienia zdjęć pod nietypowym kątem, od dołu lub z góry. Większość modeli monopod jest wyposażona w przycisk sterowania kamerą, który jest wbudowany w uchwyt urządzenia. Smartfon jest kontrolowany przez Bluetooth. To znacznie upraszcza proces tworzenia autoportretów. Istnieją również monopody z oddzielnym pilotem.

W niektórych modelach połączenie ze smartfonem nie odbywa się za pośrednictwem Bluetooth, ale za pomocą specjalnego przewodu, który należy włożyć do gniazda słuchawkowego smartfona. A w najtańszym kijku do selfie nie ma ani kabla, ani przycisku. W tym modelu, aby zrobić zdjęcie, musisz użyć timera.

8. Zadbaj o swój obiektyw. Przed użyciem wytrzyj go miękką szmatką. Aby nie zarysować optyki, załóż smartfon w futerale.

9. Aby poprawić jakość siebie, użyj edytorów lub specjalnych programów, które umożliwiają szybkie przetwarzanie obrazów i dodawanie różnych efektów wizualnych. Wśród nich są zarówno płatne, jak i bezpłatne. W wielu modelach smartfonów powstają edytory zdjęć.

Oto kilka darmowych programów, które zyskały największą popularność wśród właścicieli smartfonów:

- Instagram (na iOS, Android, Windows Phone). Oprócz funkcji sieci społecznościowej na Instagramie istnieje wbudowany edytor zdjęć. Ten program oferuje 17 wbudowanych efektów przetwarzania zdjęć.

- Snapseed (dla iOS 5.1 i Android 4.0 i nowszych) jest wszechstronnym i dość potężnym programem do przetwarzania, przeglądania i katalogowania zdjęć. Ma dość obszerny zestaw narzędzi. Może stworzyć efekt rozmycia tła wokół obiektu, wyróżnić indywidualne plany głębi ostrości, zawiera wiele filtrów, które nadają obrazowi charakter vintage.

- VSCO Cam (dla iOS 5.0 i Android 4.0 i nowszych) jest jednym z najlepszych edytorów zdjęć do przetwarzania obrazów na smartfonach i tabletach z systemem iOS i Android. Istnieją narzędzia do retuszowania i dostrajania obrazu, piękne i wysokiej jakości filtry.

- Fhotoroom (na iOS, Windows Phone). Deweloperzy oferują wiele funkcji w tym edytorze. Na przykład, ustawianie poszczególnych parametrów ramki, używanie filtrów fotograficznych i różnych ramek, tworzenie kolaży. Dla smartfonów z systemem Windows Phone - najlepszy edytor zdjęć.

- Cymera (dla Androida) - edytor zdjęć, „wyostrzony” do fotografowania i przetwarzania portretowego. Wyposażony w zaawansowane funkcje do retuszowania twarzy i włosów. Wraz z ręcznymi trybami edycji istnieją automatyczne efekty oparte na technologii rozpoznawania twarzy. Cymera to jedyny edytor zdjęć, w którym możesz przekształcić portret za pomocą szablonu, który symuluje zdjęcie wykonane profesjonalnym obiektywem portretowym.

- PicsArt (dla Androida) jest jednym z najbardziej zaawansowanych i potężnych edytorów zdjęć. Przynajmniej wśród darmowych aplikacji. Wśród jego narzędzi znajdują się nie tylko filtry i efekty korekcyjne, ale także możliwości rysowania, fotomontażu, pełnowartościowej pracy w warstwach, tworzenia wysokiej jakości kolaży.

10. Najważniejsza zasada: pamiętaj o bezpieczeństwie . Jeśli w celu zrobienia najbardziej niesamowitego i oszałamiającego selfie, musisz zaryzykować i narazić swoje życie na niebezpieczeństwo, włącz umysł i pomyśl o konsekwencjach. Może się zdarzyć, że nikt nie będzie podziwiał twoich fajnych zdjęć.

Może się zdarzyć, że nikt nie będzie podziwiał twoich fajnych zdjęć

Создание и продвижение сайта

Дизайн студия "33 Желания"

www.33gelaniya.ru

 

© 2017

Все права защищены