Категории

 

  Школа Dj
    Дни рождения
  Вокала
  Организация корпоративов
  Организация выпускных
  Организация свадеб
  Корпоративный Новый год
  Новости

  Студия вокала
  Преподаватели
  Оборудование

  Подарочный сертификат

 

 

  Главная

  Контакты

 

  Новости

 

Программа на корпоративный новый год
Новогодняя корпоративная вечеринка - прекрасный способ сплотить коллектив, наладить дружеские контакты и просто собраться всем сотрудникам вместе. Организовать действительно запоминающийся праздник –

Организация и проведение корпоративов
Проведение даже небольшого корпоратива требует серьёзного и продуманного подхода, и для этих целей желательно приглашать профессионалов из event-агентств. Однако эту точку зрения разделяют не все руководители

Поздравление с днем рождения женщине
*** Вас с днем рождения поздравляем И счастья женского желаем. Здоровья, радости, успеха, Побольше юмора и смеха! Еще для счастья что Вам надо? Любви, тепла и шоколада. И Вашей женской красотой Пусть

Репетитор вокала
На сайте RepetitorMap.ru можно без проблем просмотреть варианты преподавателей, которые на протяжении долгого времени работают в этой сфере. Специалисты данного сайта не понаслышке знают о сложной работе

Организация свадеб под ключ
Все молодожены хотят, чтобы их свадьба была не просто хорошей, не просто красивой и не просто запоминающейся — нет, все хотят, чтобы их торжество было идеальным! Возможно ли это? Вряд ли, ведь, как известно,

Организация выпускных вечеров
1. Выбираем ресторан От него зависит атмосфера вечера, качество меню, удобство для гостей и выступлений, украшение зала. Лучше всего делать анализ подобных заведений и бронировать конкретную дату примерно

Организация вип свадеб
Современный рынок свадебных услуг значительно преуспел в своем развитии в последнее десятилетие. Сегодня у каждой пары есть возможность организовать свадьбу любого уровня: от простой до шикарной. Но не

Сведение вокала с минусом
Сведение рэп минуса с акапеллой нужно для положительного восприятия слушателем вашего творения. Бывает так: вроде и минус качественный, и вокал тоже, но вместе они звучат непрофессионально. Бывает, что

Поздравления с днем рождения в прозе
В этот замечательный день – твой день рождения – я искренне хочу тебя поздравить! Пожелаю я тебе самую малость – пусть все, что у тебя есть, приносит тебе радость, пусть все, чего у тебя нет, не является

Организация корпоративов на природе
Корпоратив на природе – это отличный способ сплотить коллектив и поднять командный дух сотрудников, что только положительным образом скажется на их работе. Именно поэтому руководители многих современных

Выпускники

 

  Аудио миксы

  Видео миксы

 

Вечеринки

 

  PromoGroup

  Афиша
  Фото с вечеринок

  Сотрудничество

  Вакансии

 

Конкурс диджеев ClubberClass
  Битва диджеев
  Участники
  Ф и налисты

 

Для диджеев

 

  Программы для диджеев

  Студия диджеинга

  Запись дисков

  Создание и PR миксов

  Запись джинглов

  Портфолио

  Продажа музыки

  Услуги дизайна и печати

  Статьи

 

Заказать диджея

 

  Букинг агенство

 

Корпоративы

 

  Организация корпоративов

  Организация свадеб

  Организация выпускных

  Корпоративный Новый год

  Дни рождения

  Аренда света и звука

  Фото и видео

 

Партнёры

 

  Наши друзья

  D ownload

 

Контакты

 

ClubberClass Production

Тел.
: 8 (926) 136-68-58

с 12:00 до 22:00

E-mail:
[email protected]

 

 

Dodawanie do grup vatsap. Jak zaprosić znajomego do Vatsap? Wypełniamy listę znajomych

 1. Zadzwoń przez SMS
 2. Jak zaprosić znajomego do WhatsApp?
 3. Nowa aktualizacja VatsApp
 4. Dodaj kontakty do VatsApp na Androida
 5. Jak dodać kontakt do Watch on Iphone

Jak najlepiej zaprosić przyjaciela (dziewczynę) do komunikatora Vatsap, aby nie odejść na chwilę? Współczesny człowiek jest bardzo ważny w czasie, aby dzielić się z bliskimi świeżymi wrażeniami, jeśli nie ma okazji spotkać się w prawdziwym świecie. W tym przypadku najnowsze osiągnięcia ze świata sieci społecznościowych, które są w stanie wypełnić brakujące, przychodzą na ratunek. Aplikacja Vatsap jest jednym z najpopularniejszych przykładów.

Stworzony przez analogię do usługi wiadomości błyskawicznych (SMS), może teraz przesłać do znajomego nie tylko tekst, ale także obraz, piosenkę, dokument. Oddzielnie o tym mów.

Zadzwoń przez SMS

Wirtualne zaproszenie do usługi WhatsApp może przyjść do Twojego znajomego SMS. W tym celu:

 • znajdź go na swojej liście kontaktów;
 • jeśli pojawi się taki napis: „zaproś * nazwisko osoby * do Votsapa”, wygląda na to, że nie ustawił jeszcze tej aplikacji;
 • jeśli widzisz „napisz * To Tom *” - napisz teraz!

Jeśli chcesz dodać kogoś według numeru telefonu, artykuł pomoże: „”. Najważniejsze jest połączenie się z Internetem, a także obecność tego samego programu dla tego, z którym chcesz prowadzić dialog.

Jak zaprosić znajomego do WhatsApp?

Istnieją inne sposoby. Aby wybrać najlepsze, czego potrzebujesz:

 • w menu nawigacyjnym programu znajdujemy „Ustawienia” - „Udostępnij ..”
 • spójrz:

- przez e-mail ;

- przez iMessage;

- Twitter.
- Twitter

Zobaczysz standardowy tekst zaproszenia, który można edytować i natychmiast wysłać, wypełniając tylko pole „Do”. Zobaczysz standardowy tekst zaproszenia, który można edytować i natychmiast wysłać, wypełniając tylko pole „Do”

Zaproś znajomych do Vatsap to pierwszy krok w kierunku lepszej komunikacji w Internecie. Możesz stworzyć dość imponującą listę subskrybentów, połączyć niektóre z nich w grupy i prowadzić rozmowy na niektóre tematy - omówić niespodziankę dla przyjaciół weselnych lub po prostu porozmawiać o wszystkim - to zależy od Ciebie.

Najważniejsze jest, aby zawsze pozostawać w kontakcie i być słyszanym przez bliskich ludzi. Bądź na bieżąco z aktualizacjami postów!

Każdy właściciel, który utworzył czat grupowy lub ma już społeczność w aplikacji, stara się zwiększyć liczbę członków swojej publiczności. Dla tych, którzy właśnie stworzyli „klub zainteresowań”, zaleca się wysyłanie zaproszeń do grupy w WhatsApp jako wstępnej akcji, wybierając kandydatów z ich własnej listy kontaktów.

Możesz wykonać tę operację za pomocą funkcji „ Powiadom znajomego ” lub wysłać wiadomość SMS bezpośrednio do każdego potencjalnego uczestnika, z propozycją dołączenia do społeczności osób o podobnych poglądach. Dla kogo, jeśli nie dla przyjaciół a priori zjednoczonych wspólnymi interesami, będzie interesującą propozycją, która pozwala na czacie grupowym na przedyskutowanie pilnych i istotnych tematów z ich punktu widzenia.

Ponadto prawdopodobieństwo „reakcji łańcuchowej” jest wysokie - każdy kontakt, który wszedł do społeczności, z pewnością przyciągnie „klub zainteresowań” inną liczbę uczestników.


To ważne! Liczba uczestników czatu grupowego nie może przekraczać 100 kontaktów. Dlatego zaleca się zapraszanie ludzi do społeczności - czyli tych, którym właściciel publiczny ufa, aby nie musieli usuwać podobnie myślących ludzi ze społeczności.

Nowa aktualizacja VatsApp

Do niedawna tylko właściciel (administrator) czatu grupowego mógł wysyłać zaproszenia do tej lub innej społeczności. W niektórych przypadkach powodowało to wiele problemów - administrator po prostu nie miał kontaktów ze wszystkimi potencjalnymi uczestnikami nadchodzącego wydarzenia. Nowa wersja beta aplikacji eliminuje ten problem. Teraz pytanie, jak zaprosić do grupy w vatsapie, ma prostą odpowiedź - wystarczy zadzwonić do jednego uczestnika, a ten w łańcuchu da wszystkim innym subskrybentom. Opcjonalnie można umieścić link do zaproszenia, na przykład VKontakte lub dowolny inny sieć społecznościowa . Nowa opcja jest szczególnie istotna w przypadku planowania imprezy masowej - korporacyjnej, ślubnej, rocznicowej i tym podobnych.


 • Kod QR;
 • Tagi NFS.


Kod QR;  Tagi NFS

Po zainstalowaniu aplikacji na własnym smartfonie lub tablecie użytkownik oczywiście stara się natychmiast wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez program.

Po pierwsze - rozpocznij bezpłatną pełną komunikację z przyjaciółmi i bliskimi. Jednak pojawia się logiczne pytanie, jak dodać kontakt do VatsApp w telefonie, jeśli abonent nie korzysta z popularnego oprogramowania.

Numery telefonów z książki adresowej urządzenia mobilnego użytkownika, które znajdują się na koncie - czyli ich właściciele są zarejestrowani i korzystają z aplikacji, są dodawane do sekcji „ Kontakty” w tle (automatycznie). Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu.

Dodaj kontakty do VatsApp na Androida

W odpowiedzi na pytanie, jak dodać kontakt w VatsApp , oferujemy następujące możliwości instrukcje krok po kroku :

 • Idź do „ Czatów ”;
 • Kliknij ikonę czatu w prawym dolnym rogu;
 • W wyświetlonej zakładce użytkownik zobaczy książkę telefoniczną - numery i status abonenta. W sytuacji, gdy abonent nie korzysta (nie jest zarejestrowany) w programie, przed jego nazwą pojawi się opcja „ Zaproś ”.
 • Po aktywowaniu tej opcji pojawi się okno, w którym należy utworzyć wiadomość SMS z prośbą o zainstalowanie programu na urządzeniu mobilnym żądanego abonenta.

Po aktywowaniu tej opcji pojawi się okno, w którym należy utworzyć wiadomość SMS z prośbą o zainstalowanie programu na urządzeniu mobilnym żądanego abonenta

Być może abonentowi zainteresowanemu użytkownikowi brakuje jego książki adresowej - częsty problem. W tych okolicznościach dodaj żądany kontakt , za co wykonujemy działania w następującej kolejności:

 • Aktywuj ikonę w postaci sylwetki mężczyzny z plusem, znajdującego się w prawym górnym rogu pulpitu.
 • W standardowym oknie, które się pojawi, wpisujemy nazwisko osoby zainteresowanej i jego numer telefonu. Następnie zapisz nowy kontakt.
 • Powracamy do listy kontaktów i aktywujemy opcję „Odśwież” - symbol z 3 pionowych punktów znajdujących się w tym samym górnym rogu. Ta procedura jest konieczna, aby nowy kontakt pojawił się bezpośrednio na liście.

Jak dodać kontakt do Watch on Iphone

 • Przejdź do kolumny „ Czaty ” na dole aplikacji.
 • Kliknij ikonę w prawym górnym rogu.
 • Zostanie otwarta lista kontaktów, a także funkcja Nowy kontakt lub nowa grupa

Zostanie otwarta lista kontaktów, a także funkcja  Nowy kontakt  lub nowa grupa

To ważne! Utwórz nowy numer telefonu, który musi być w pełni zgodny ze standardami międzynarodowymi.

Jeśli nowy numer zostanie zarejestrowany w programie, obok nazwy użytkownika pojawi się napis „ Mobile ”. W przeciwnym razie, gdy subskrybent nie korzysta z popularnego oprogramowania, opcja „ Zaproś ” pojawi się naprzeciwko jego statusu. W tym przykładzie wykonania przeprowadzamy procedurę opisaną powyżej.


Jak zaprosić znajomego do WhatsApp?

Создание и продвижение сайта

Дизайн студия "33 Желания"

www.33gelaniya.ru

 

© 2017

Все права защищены