Категории

 

  Школа Dj
    Дни рождения
  Вокала
  Организация корпоративов
  Организация выпускных
  Организация свадеб
  Корпоративный Новый год
  Новости

  Студия вокала
  Преподаватели
  Оборудование

  Подарочный сертификат

 

 

  Главная

  Контакты

 

  Новости

 

Программа на корпоративный новый год
Новогодняя корпоративная вечеринка - прекрасный способ сплотить коллектив, наладить дружеские контакты и просто собраться всем сотрудникам вместе. Организовать действительно запоминающийся праздник –

Организация и проведение корпоративов
Проведение даже небольшого корпоратива требует серьёзного и продуманного подхода, и для этих целей желательно приглашать профессионалов из event-агентств. Однако эту точку зрения разделяют не все руководители

Поздравление с днем рождения женщине
*** Вас с днем рождения поздравляем И счастья женского желаем. Здоровья, радости, успеха, Побольше юмора и смеха! Еще для счастья что Вам надо? Любви, тепла и шоколада. И Вашей женской красотой Пусть

Репетитор вокала
На сайте RepetitorMap.ru можно без проблем просмотреть варианты преподавателей, которые на протяжении долгого времени работают в этой сфере. Специалисты данного сайта не понаслышке знают о сложной работе

Организация свадеб под ключ
Все молодожены хотят, чтобы их свадьба была не просто хорошей, не просто красивой и не просто запоминающейся — нет, все хотят, чтобы их торжество было идеальным! Возможно ли это? Вряд ли, ведь, как известно,

Организация выпускных вечеров
1. Выбираем ресторан От него зависит атмосфера вечера, качество меню, удобство для гостей и выступлений, украшение зала. Лучше всего делать анализ подобных заведений и бронировать конкретную дату примерно

Организация вип свадеб
Современный рынок свадебных услуг значительно преуспел в своем развитии в последнее десятилетие. Сегодня у каждой пары есть возможность организовать свадьбу любого уровня: от простой до шикарной. Но не

Сведение вокала с минусом
Сведение рэп минуса с акапеллой нужно для положительного восприятия слушателем вашего творения. Бывает так: вроде и минус качественный, и вокал тоже, но вместе они звучат непрофессионально. Бывает, что

Поздравления с днем рождения в прозе
В этот замечательный день – твой день рождения – я искренне хочу тебя поздравить! Пожелаю я тебе самую малость – пусть все, что у тебя есть, приносит тебе радость, пусть все, чего у тебя нет, не является

Организация корпоративов на природе
Корпоратив на природе – это отличный способ сплотить коллектив и поднять командный дух сотрудников, что только положительным образом скажется на их работе. Именно поэтому руководители многих современных

Выпускники

 

  Аудио миксы

  Видео миксы

 

Вечеринки

 

  PromoGroup

  Афиша
  Фото с вечеринок

  Сотрудничество

  Вакансии

 

Конкурс диджеев ClubberClass
  Битва диджеев
  Участники
  Ф и налисты

 

Для диджеев

 

  Программы для диджеев

  Студия диджеинга

  Запись дисков

  Создание и PR миксов

  Запись джинглов

  Портфолио

  Продажа музыки

  Услуги дизайна и печати

  Статьи

 

Заказать диджея

 

  Букинг агенство

 

Корпоративы

 

  Организация корпоративов

  Организация свадеб

  Организация выпускных

  Корпоративный Новый год

  Дни рождения

  Аренда света и звука

  Фото и видео

 

Партнёры

 

  Наши друзья

  D ownload

 

Контакты

 

ClubberClass Production

Тел.
: 8 (926) 136-68-58

с 12:00 до 22:00

E-mail:
[email protected]

 

 

Jak przekonwertować stronę do grupy

 1. Przewodnik jak przetłumaczyć stronę na grupę
 2. Po co tłumaczyć stronę na grupę
 3. Jak przekonwertować grupę na stronę

Takie funkcjonalnie techniczne pytanie o to, jak przetłumaczyć stronę na grupę, może zainteresować właścicieli publiczności (strony publiczne) z różnych powodów. Vkontakte tłumaczy stronę na grupę, a także z dokładnością i odwrotnie, może każdy może to zrobić. Wręcz przeciwnie, mamy na myśli, jak zamienić grupę w stronę publiczną, ale o wszystko w porządku.

Takie funkcjonalnie techniczne pytanie o to, jak przetłumaczyć stronę na grupę, może zainteresować właścicieli publiczności (strony publiczne) z różnych powodów
Rozważmy więc pierwszą opcję: masz publiczną (* publiczną stronę) VKontakte, ale jego funkcjonalność, której już nie spełniasz, i zdecydowałeś, że potrzebujesz grupy. Grupa ma oczywiście znacznie większy potencjał, to możliwość dodawania dyskusji, publikowania dokumentów i plików w grupie, wskazywania lokalizacji grupy, otwierania lub zamykania. Przewaga liczby na twarzy, ponad wszelką wątpliwość.

Oczywiście wyskakujące okienko ostrzeże Cię o wszystkim, co Cię czeka po przesłaniu strony do grupy, przykład będzie wyraźnie widoczny w samouczku krok po kroku poniżej. My z kolei wyślemy je na piśmie!

Co się stanie:

 • Znaczącą wadą będzie oczywiście fakt, że teraz subskrybenci i goście Twojej społeczności nie będą mogli oferować wiadomości. A fakt, że wcześniej były to wiadomości, będzie teraz wyświetlany tylko jako zapis na ścianie, z uwzględnieniem oczywiście otwartej ściany.
 • Sekcje strony, z wyjątkiem głównej ściany, zostaną wyłączone.
 • Ostatnia funkcja zostanie utworzona przez spotkanie, po przeniesieniu strony do grupy stanie się blokiem zdarzenia i niemożliwe będzie jej wyłączenie lub ukrycie.

  Przewodnik jak przetłumaczyć stronę na grupę

  Przyjrzyjmy się przykładowi fotografii, w jaki sposób publiczna strona jest przenoszona do grupy. Natychmiast zauważam, że interakcja z aplikacją mobilną określoną w instrukcji może różnić się od twojej, z powodu różnych urządzeń przenośnych (* nota autora)

  Na początek wchodzimy na twoje konto, przechodzimy na stronę, na której zamienimy się w grupę. W prawym menu znajduje się aktywny link „Transfer do grupy” i kliknij go.

  W prawym menu znajduje się aktywny link „Transfer do grupy” i kliknij go

  Na górze naszej publicznej strony otworzy się wyskakujące okno. W którym dokładnie określisz, czy jesteś pewien ruchu, czy nie, a także listę w krótkiej formie, która ulegnie zmianie. Jeśli zdecydujesz, kliknij przycisk „Tłumacz”.

  Jeśli zdecydujesz, kliknij przycisk „Tłumacz”

  Następne okno otworzy się, aby potwierdzić przeniesienie strony do grupy. Z oczywistych powodów moje urządzenie mobilne to gadżet widoczny na zdjęciu. Natychmiast wykonaj krótką dygresję i powiedz, jak przenieść stronę za pomocą urządzenia mobilnego.

  Biorąc pod uwagę fakt, że VC już wie, czym jest moje urządzenie mobilne, nadal oferuje możliwość jego powiązania
  Biorąc pod uwagę fakt, że VC już wie, czym jest moje urządzenie mobilne, nadal oferuje możliwość jego powiązania. Kliknij aktywny przycisk „Snap a device”. Następnie w oknie, które zostanie otwarte, zobaczysz napis, że powiadomienie zostało wysłane.

  Uwaga:

  Zaloguj się na swoje konto z wyprzedzeniem, na urządzeniu mobilnym.


  Gadżet wydaje dźwięk powiadomienia, klikam przycisk Otwórz i otwiera się strona ze mną, z oknem potwierdzenia akcji, a mianowicie, aby przetłumaczyć stronę na grupę. Następnie naciskamy, aby uzyskać kod, a wiadomość tekstowa z kodem dotrze do Twojego numeru powiązanego z kontem w celu potwierdzenia. Następnie wprowadź kod i przekształć opinię publiczną w grupę.


  Będziemy kontynuować i rozważyć klasyczną wersję bez użycia urządzenia mobilnego. W pierwszej opcji zdecydowaliśmy się na powiązanie urządzenia, a teraz wybierzmy aktywny link „Potwierdź przez SMS”. Po kliknięciu na niego zobaczymy stronę z ostatnimi cyframi twojego numeru, a za pomocą przycisku „pobierz kod”, jeśli numer się nie zmienił, naciśnij go.


  Następnie w wyskakującym okienku pojawi się dodatkowe pole z kodem przychodzącym do telefonu komórkowego. telefon Po otrzymaniu kodu wprowadź go i kliknij przycisk „Wyślij kod”. Następnie strona zostanie automatycznie zaktualizowana, a teraz twoja publiczna (publiczna strona) stanie się grupą.


  Uwaga:

  Pamiętaj, aby przeczytać i zwrócić uwagę na ostrzeżenia sieci społecznościowej Vkontakte.
  Możesz dokonać tego funkcjonalnego przeniesienia opinii publicznej do grupy nie częściej niż raz w miesiącu.

  Po co tłumaczyć stronę na grupę

  Pytanie brzmi, czy, i co najważniejsze, dlaczego, aby przetłumaczyć stronę publiczną na grupę, warto zwrócić się przede wszystkim oczywiście do ciebie.
  Pomyśl i spekuluj przed przeniesieniem strony, jeśli zamierzasz rozwinąć publiczność lub grupę do zarabiania pieniędzy, to nie ma znaczącej różnicy w wyborze, który jest lepszy (publiczny lub grupowy). Zarabiaj na reklamach i jest to możliwe w grupie, a publicznie zależy to od popularności i dużego zasięgu odbiorców, a nie od wewnętrznej funkcjonalności.

  Jeśli jest to świadczenie usług, to niewątpliwie grupa będzie bardziej interesująca, można tam tworzyć tematy do dyskusji, tworzyć na przykład wygodne menu w nagłówku grupy.
  Dokonując wyboru między stroną publiczną lub grupą, zastanów się, czy warto to zrobić, czy nie.

  Zalecane z tym materiałem:

 • Jak promować grupę w kontakcie
  Uwaga:

  W ostateczności możesz wypróbować funkcjonalność grupy, porównać ją ze stroną i przenieść grupę z powrotem na stronę publiczną.

  Jak przekonwertować grupę na stronę

  Aby nie być całkowicie zdezorientowanym i nie zalewać swojego ruchu tautologią, wyjaśniamy - ten akapit poświęcony jest temu, jak stworzyć grupę z dala od kontaktu, publiczną (strona publiczna). Szczególnie istotne różnice między tymi transferami jednego do drugiego, nie. Najważniejsze, żeby nie zgubić się, gdy pojawi się pierwsze okno pop-up - to jedyna różnica.

  Co się stanie:

 • Twoja grupa nie będzie już blokować wiadomości (znaczników wiki).
 • Posty nie w imieniu grupy zostaną utracone.
 • Dokumenty - stają się niedostępne.
 • Dyskusje będą teraz po prawej stronie opinii publicznej.

  Dodatkowo, musisz wskazać w tym samym oknie typ przyszłej strony publicznej. Porady stworzone przez twórców VKontakte pomogą ci poruszać się po wyborze. Następnie klikniesz przycisk „Przetłumacz na stronę”. ponadto sekwencja działań odpowiada dokładnie ilustrowanemu przewodnikowi opisanemu w powyższym przykładzie - jak przetłumaczyć stronę na grupę.


  Stań się bardziej popularny na Instagramie. Zamów upodobania i subskrybentów.
  Możesz złożyć zamówienie przez odniesienie .

 • Создание и продвижение сайта

  Дизайн студия "33 Желания"

  www.33gelaniya.ru

   

  © 2017

  Все права защищены